Jesteś tutaj:  Strona Główna » Referencje
Nowości

Folia strecz Nowy Sącz

Folia strecz tworzy jeden z licznych elementów oferty obejmującej artykuły papiernicze i biurowe. Jako hurtownia papiernicza AWO uruchomiliśmy dwie filie naszej firmy zlokalizowane w Nowym Sączu oraz Tarnowie. Wychodząc naprzeciw stale rosnącym wymaganiom rynku, ale i potrzebom klientów uruchomiliśmy również sklep internetowy. W bardzo prosty sposób, w dowolnym momencie można składać zamówienia. Oferowana folia dostępna jest w wersji transparentnej jak i czarnej. Jeżeli poszukujecie Państwo produktu wysokiej jakości niezbędnego do takich czynności jak np. owijanie i zabezpieczanie przesyłek streczem będzie doskonałym wyborem.. Ponadto wspomniane rozwiązanie zapewnia bardzo dobrą ochronę przed warunkami atmosferycznymi jak i przed przemieszczaniem się ładunku.


Pragniemy podkreślić, że pracownicy oddziału w Tarnowie jak i w Nowym Sączu to osoby niezwykle kompetentne, które chętnie służą fachowym doradztwem jeżeli tylko nasuną się jakiekolwiek pytania lub też wątpliwości o dostępną ofertę. Istniejemy w branży biurowej już od ponad 20 lat i od tego czasu podjęło z nami współpracę wiele firm dla których wysoka jakość oraz najlepsze standardy obsługi pozostają bardzo istotną kwestią. Strecz to folia w atrakcyjnej cenie co z pewnością przekona wielu klientów do złożenia zamówienia. Starannie zadbaliśmy o to, aby oferta była ciekawa i spełniała wytyczone wcześniej kryteria, dla pełnego zadowolenia i satysfakcji. Zapewniamy sprane i bezpiecznie przeprowadzane transakcje.


Folia strecz zamawiana za naszym pośrednictwem to bardzo dobra decyzja. Już teraz zachęcamy do odwiedzenia strony serwisu.do góry


Witamy w naszym sklepie internetowym

Zajmujemy się branżą biurową już od ponad 20 lat.
Priorytetem naszych działań jest uzyskanie pełnego zadowolenia zamawiającego poprzez dostarczenie Mu wysokogatunkowych materiałów biurowych i papierniczych w możliwie najkrótszym czasie i konkurencyjnej cenie. Prosimy o kontakt, z przyjemnością przybliżymy Państwu naszą ofertę oraz to, jak pracujemy!

Kontakt ws. zamówień

   Tomek:  tel. 501 086 383
   email: tomektomek@awo.net.pl@awo.net.pl

   Piotr:  tel. 668 082 433
   email: sklep@awo.net.pl

Biuro Obsługi Klienta

Pn-Pt w godzinach 8:00-16:00
infolinia: (014) 621 94 61
kontakt@awo.net.pl

 


Projekt i Realizacja Netsoftware & Idealogic - 2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone AWO