Jesteś tutaj:  Strona Główna » Referencje
Nowości

Folia strecz Tarnów

Folia strecz bardzo dobrej jakości to jedna z wielu propozycji wśród dostępnych artykułów papierniczych i biurowych oferowanych przez nasz sklep internetowy. Jako hurtownia papiernicza AWO prowadzimy działalność od ponad 20 lat i od tego czasu sukcesywnie się rozwijamy, rezultatem czego są liczne współprace z nowymi klientami i pozytywne rekomendacje. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze stale rosnących potrzeb i wymagań, dlatego też rozpoczęliśmy przygotowania do uruchomienia sklepu online, w którym aktualnie można składać zamówienia w w wygodny i prosty sposób. Ponadto posiadamy dwa oddziały zlokalizowane w Tarnowie oraz w Nowym Sączu. Nasi wykwalifikowani i kompetentni pracownicy zawsze chętnie służą profesjonalnym doradztwem, jeżeli tylko nasuną się jakiekolwiek pytania lub też wątpliwości. Folia strecz zarówno w wersji transparentnej jak i czarnej bardzo dobrze spełnia swoje przeznaczenie jako produkt do ręcznego owijania zabezpieczenia przesyłek.


Strecz jest na tyle rozciągliwy, że w znaczący sposób ułatwi ten proces. Ponadto tego rodzaju produkt zapewnia optymalną ochronę zarówno przed warunkami atmosferycznymi jak i przed przemieszczaniem się zawartości. Konkurencyjne ceny to niewątpliwie atut naszej oferty, którą regularnie poszerzamy (zarówno w sklepie internetowym, jak i w filiach: w Tarnowie i Nowym Sączu). Starannie dbamy o to, aby czas realizacji zamówień był ograniczony do minimum.


Wysokogatunkowe materiały papiernicze i biurowe (takie jak m. in. folia, taśmy, koperty i wiele innych) z pewnością spełnią oczekiwania. Staramy się wskazywać na indywidualne rozwiązania i przygotowywać również spersonalizowane oferty. W tym celu zapraszamy do kontaktu z nami, niezbędne dane udostępniliśmy na stronie serwisu. Strecz zamówiony za naszym pośrednictwem to bardzo dobry wybór, polecamy!do góry


Witamy w naszym sklepie internetowym

Zajmujemy się branżą biurową już od ponad 20 lat.
Priorytetem naszych działań jest uzyskanie pełnego zadowolenia zamawiającego poprzez dostarczenie Mu wysokogatunkowych materiałów biurowych i papierniczych w możliwie najkrótszym czasie i konkurencyjnej cenie. Prosimy o kontakt, z przyjemnością przybliżymy Państwu naszą ofertę oraz to, jak pracujemy!

Kontakt ws. zamówień

   Tomek:  tel. 501 086 383
   email: tomektomek@awo.net.pl@awo.net.pl

   Piotr:  tel. 668 082 433
   email: sklep@awo.net.pl

Biuro Obsługi Klienta

Pn-Pt w godzinach 8:00-16:00
infolinia: (014) 621 94 61
kontakt@awo.net.pl

 


Projekt i Realizacja Netsoftware & Idealogic - 2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone AWO