Jesteś tutaj:  Strona Główna » Regulamin
Nowości

Koperty Nowy Sącz

Hurtownia papiernicza AWO kieruje swoją ofertę do firm z branży papierniczo- biurowej jak i odbiorców, którzy są zainteresowaniem zakupem artykułów papierniczych oraz akcesoriów biurowych. Polecamy szczególnie koperty w Nowym Sączu wykonane ze znakomitej jakości papieru. Pragniemy poinformować, że dla naszych klientów uruchomiliśmy dwie filie hurtowni zlokalizowane w Tarnowie oraz Nowym Sączu. Firmy podejmujące z nami stałą współpracę mogą liczyć na kompleksową obsługę oraz opiekę przedstawiciela handlowego, który zawsze dostarczy wszelkie niezbędne produkty w tym np. wysokiej jakości kopertę. Oferta jest na tyle szeroka, że z powodzeniem można ją dopasować do indywidualnych potrzeb, o co zresztą starannie dbamy.


Proponujemy produkty w wyjątkowo konkurencyjnych cenach, a które to można zamówić w dowolnej ilości oraz różnorodnych wariatach. Kiedy tylko nasuną się jakiekolwiek pytania o sprzedawane w Nowym Sączu koperty jak i o inne elementy z dostępnej oferty zawsze pozostajemy do dyspozycji udzielając wyczerpujących odpowiedzi. Korzystne rabaty na zakupy stanowią niewątpliwe dodatkowy atut oferty, którą na bieżąco staramy się poszerzać o nowe produkty. Wszystko to z myślą o wymaganiach i oczekiwaniach klientów. Już teraz zachęcamy do współpracy, niezbędne dane kontaktowe udostępniliśmy na stronie serwisu. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

do góry


Witamy w naszym sklepie internetowym

Zajmujemy się branżą biurową już od ponad 20 lat.
Priorytetem naszych działań jest uzyskanie pełnego zadowolenia zamawiającego poprzez dostarczenie Mu wysokogatunkowych materiałów biurowych i papierniczych w możliwie najkrótszym czasie i konkurencyjnej cenie. Prosimy o kontakt, z przyjemnością przybliżymy Państwu naszą ofertę oraz to, jak pracujemy!

Kontakt ws. zamówień

   Tomek:  tel. 501 086 383
   email: tomektomek@awo.net.pl@awo.net.pl

   Piotr:  tel. 668 082 433
   email: sklep@awo.net.pl

Biuro Obsługi Klienta

Pn-Pt w godzinach 8:00-16:00
infolinia: (014) 621 94 61
kontakt@awo.net.pl

 


Obsługa klienta

Projekt i Realizacja Netsoftware & Idealogic - 2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone AWO