Jesteś tutaj:  Strona Główna » Referencje
Nowości

Ręczniki zz Tarnów

Jeżeli rozważacie Państwo skąd zamówić wysokogatunkowe materiały papiernicze i biurowe (m. in. ręczniki zz, folie, taśmy, segregatory, teczki) zachęcamy do skorzystania z oferty przegotowywanej przez sklep internetowy hurtowni papierniczej AWO. Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że prowadzimy naszą działalność już od ponad 20 lat. Posiadamy również dwa oddziały firmy znajdujące się w Tarnowie oraz Nowym Sączu. Dostępny asortyment jest na tyle szeroki, że każdy zainteresowany klient odnajdzie produkty idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Szczególnie pragniemy zwrócić uwagę na szeroki wybór ręczników, których nie powinno zabraknąć jako element wyposażenia w każdej firmie. Na produkty z dostępnej oferty proponujemy niezwykle konkurencyjne ceny.


Składając zamówienia dotyczące zarówno ręczników zz jak i innych wyrobów za naszym pośrednictwem zapewniamy sprawną wysyłkę. Każdy produkt jest bezpiecznie zapakowywany, dzięki czemu nic nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu. Zawsze kiedy tylko zachodzi taka konieczność pracownicy filii z Tarnowa jak i Nowego Sącza chętnie udzielą wyczerpujących informacji i profesjonalnie przygotują ofertę w oparciu o indywidualne wymagania ze strony klienta. Ręczniki zz wykonane z najlepszej jakości surowca będą bardo dobrym wyborem.


Na bieżąco poszerzamy asortyment o nowe produkty, wszystko po to, aby stał się ona jak najbardziej atrakcyjny dla naszych odbiorców. Zapraszamy do współpracy, wszelkie niezbędne dane udostępniliśmy na stronie serwisu.do góry


Witamy w naszym sklepie internetowym

Zajmujemy się branżą biurową już od ponad 20 lat.
Priorytetem naszych działań jest uzyskanie pełnego zadowolenia zamawiającego poprzez dostarczenie Mu wysokogatunkowych materiałów biurowych i papierniczych w możliwie najkrótszym czasie i konkurencyjnej cenie. Prosimy o kontakt, z przyjemnością przybliżymy Państwu naszą ofertę oraz to, jak pracujemy!

Kontakt ws. zamówień

   Tomek:  tel. 501 086 383
   email: tomektomek@awo.net.pl@awo.net.pl

   Piotr:  tel. 668 082 433
   email: sklep@awo.net.pl

Biuro Obsługi Klienta

Pn-Pt w godzinach 8:00-16:00
infolinia: (014) 621 94 61
kontakt@awo.net.pl

 


Projekt i Realizacja Netsoftware & Idealogic - 2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone AWO