Jesteś tutaj:  Strona Główna » Referencje
Nowości

Taśma klejąca Nowy Sącz

Taśma klejąca i mnóstwo innych artykułów biurowych i papierniczych odnajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego. Prowadząc ponad 20 letnią działalność pod szyldem hurtowni papiernicza AWO zdobyliśmy uznanie i pozytywne rekomendacje od zadowolonych klientów, którzy podjęli z nami współpracę. Posiadamy dwa oddziały: w Nowym Sączu oraz Tarnowie, gdzie nasi kompetentni pracownicy zawsze służą fachowym doradztwem i chętnie przygotowują oferty dopasowane do indywidualnych wymagań. Polecamy taśmy klejące o bardzo dobrych właściwościach, przez co znakomicie nadają się m. in. do pakowania itp. Zadbaliśmy o to, aby ułatwić trafny wybór, dlatego też przy każdym z produktów zamieściliśmy dokładne opisy oraz zdjęcia.


W przypadku dodatkowych pytań obsługa sklepu internetowego udzieli wyczerpujących odpowiedzi. Jesteśmy przekonani, że taśmy klejące w niezwykle atrakcyjnych cenach przekonają do zakupu. Zamówienia składane za naszym pośrednictwem realizowane są sprawnie i terminowo. Gwarantujemy bezpieczeństwo procesu zakupowego. Zadowolenie klienta stanowi dla nas pierwszorzędne kryterium, co bezpośrednio decyduje o tym, że w pełni koncentrujemy się na tym, żeby dostarczać wyłącznie wysokogatunkowe materiały papiernicze, takie jak m. in. taśma klejąca, koperty, teczki, segregatory- niezbędne dla optymalnego wyposażenia biura.


Zachęcamy do kontaktu, na stronie serwisu odnajdziecie Państwo konieczne dane również do naszych filii w Nowym Sączu i Tarnowie.do góry


Witamy w naszym sklepie internetowym

Zajmujemy się branżą biurową już od ponad 20 lat.
Priorytetem naszych działań jest uzyskanie pełnego zadowolenia zamawiającego poprzez dostarczenie Mu wysokogatunkowych materiałów biurowych i papierniczych w możliwie najkrótszym czasie i konkurencyjnej cenie. Prosimy o kontakt, z przyjemnością przybliżymy Państwu naszą ofertę oraz to, jak pracujemy!

Kontakt ws. zamówień

   Tomek:  tel. 501 086 383
   email: tomektomek@awo.net.pl@awo.net.pl

   Piotr:  tel. 668 082 433
   email: sklep@awo.net.pl

Biuro Obsługi Klienta

Pn-Pt w godzinach 8:00-16:00
infolinia: (014) 621 94 61
kontakt@awo.net.pl

 


Projekt i Realizacja Netsoftware & Idealogic - 2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone AWO