Jesteś tutaj:  Strona Główna » Referencje
Nowości

Taśma klejąca Tarnów

Taśmę klejącą i mnóstwo innych artykułów papierniczych i biurowych odnajdziecie Państwo w ofercie hurtowni papierniczej AWO mającej swoje oddziały w Tarnowie i Nowym Sączu. Dla wygody naszych klientów uruchomiliśmy także sklep internetowy, dzięki czemu w dowolnej chwili można składać zamówienia na produkty z dostępnego asortymentu. Produkt doskonałej jakości z całą pewnością spełni oczekiwania, dlatego też zachęcamy do składania zamówień za naszym pośrednictwem. Prowadzimy działalność w branży biurowej od ponad 20 lat i doskonale zdajemy sobie ze stale rosnących potrzeb, dlatego też na bieżąco poszerzamy ofertę o nowe produkty. Atrakcyjna cena taśmy klejącej z pewnością przekona do zakupu.


Zapewniamy najlepsze standardy obsługi, nasi pracownicy w oddziałach w Tarnowie oraz Nowym Sączu zawsze chętnie służą fachowym doradztwem i wskazują na korzystne propozycje dopasowane do określonych wymagań. Taśma klejąca jak i inne artykuły niezbędne do optymalnego wyposażenia każdego biura i co istotne zamawiane za naszym pośrednictwem bieda najlepszym wyborem. Pracujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm, a zamówienia składane na taśmę klejącą i inne produkty są każdorazowo sprawnie i terminowo realizowane.


Na bieżąco uzupełniamy asortyment o nowe wyroby, wszystko po to, żeby wymagania i oczekiwania odbiorców zostały spełnione. Zapraszamy do współpracy, ufamy, że stanie się ona powodem do obustronnej satysfakcji z podjętych działań.
do góry


Witamy w naszym sklepie internetowym

Zajmujemy się branżą biurową już od ponad 20 lat.
Priorytetem naszych działań jest uzyskanie pełnego zadowolenia zamawiającego poprzez dostarczenie Mu wysokogatunkowych materiałów biurowych i papierniczych w możliwie najkrótszym czasie i konkurencyjnej cenie. Prosimy o kontakt, z przyjemnością przybliżymy Państwu naszą ofertę oraz to, jak pracujemy!

Kontakt ws. zamówień

   Tomek:  tel. 501 086 383
   email: tomektomek@awo.net.pl@awo.net.pl

   Piotr:  tel. 668 082 433
   email: sklep@awo.net.pl

Biuro Obsługi Klienta

Pn-Pt w godzinach 8:00-16:00
infolinia: (014) 621 94 61
kontakt@awo.net.pl

 


Projekt i Realizacja Netsoftware & Idealogic - 2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone AWO